O společnosti

MERCEL, cutting knives s.r.o.

o řezání už něco víme . . .

Historie firmy Mercel, cutting knives s.r.o. se počítá od založením firmy „Mercel-strojní nože“ v roce 1993, kdy se z výhradně obchodní firmy v roce 2006 transformovala do firmy Mercel,cutting knives s.r.o.

V roce 2010 firma zahájila výrobu drobných nožů. Z původně obchodní firmy se stala firma výrobcem s 20 zaměstnanci ve výrobě.  A dnes vyrábíme nože až 4000 mm dlouhé z legovaných ocelí předních výrobců nástrojových ocelí.

V roce 2013 firma investovala a zakoupila další  2 nové brusky. Se současným strojním vybavení jsme na technologické špici v broušení průmyslových nožů v České republice. Doporučíme vám nejvhodnější materiál pro vaše nože.

Po celou dobu existence se firma specializuje na dodávky průmyslových nožů pro různá odvětví průmyslu. Stále však byl hlavní činností prodej nožů pro papírenský průmysl, polygrafický průmysl a kartonáž. Na základě poptávky zákazníků se činnost firmy stále rozšiřovala a dnes je firma dodavatelem také pro potravinářský, masný, gumárenský, automobilový, tabákový průmysl a strojírenství. Spektrum nožů doplňují různé střižné nástroje a raznice. Od počátku se specializujeme na „řez“ a „sek“ jako takový. Nože dodáváme našim zákazníkům do celé Evropy.  Provádíme také poradenskou činnost při řezání nejrůznějších materiálů.

foto2

Naše firma dodává nejen nože ale také příslušenství náležící k nožům nebo řezání. Jedná se především o držáky nožů, dořezové lišty, brusné kotouče pro kontinualní broušení za chodu stroje, kalené výsekové desky k výsekovým automatům.

foto1

Další naší činností firmy je obchod s použitými stroji pro papírenský-zpracovatelský průmysl, jako jsou různé řezačky, tiskové stroje a ostatní zpracovatelské stroje. Nabídku použitých strojů na úpravu papíru naleznete na stránkách www.mercel-used-machines.com.

Prezentace na EMBAXu

embax