Stohové řezačky a trojřezy

Stohové řezačky a trojřezy
Vyrábíme kompletní sortiment nožů pro trojřezy a stohové řezačky, bimetalické nože s tvrdokovem, HSS a nástrojovou ocelí.

Většinu nožů máme skladem pro rychlou dodávku. Nože dodáváme v ochranných pouzdrech. Jsou konzervovány i pro dlouhodové uložení. Monolitické nože vyrábíme i na základě výkresové dokumentace.

Úhly řezání

Řezáním se zabýváme komplexně, provádíme také poradenskou činnost a doporučíme vám střižné úhly nožů, doporučíme také nejvhodnější materiál nože atd. Na této stránce najdete také obecné doporučení úhlů pro jednotlivé druhy papírů.

Stohové řezačky a trojřezy
Stohové řezačky a trojřezy
Stohové řezačky a trojřezy

Výroba nožů pro řezačky a trojřezy s naletovaný HM plátkem

Vyrábíme nože pro stohové řezačky a trojřezy s naletovaným TC plátkem.

Naše výroba pokrývá celý sortiment nožů pro řezačky různých výrobců. Máme dostatečné zásoby materiálů, jsme schopni reagovat velmi rychle a vyrobit nůž pro jakoukoliv řezačku.
Vyrábíme také nože s plátkem pro speciální použití , pro textil průmysl atd.

Nože z tvrdokovu vyrábíme do délky 3000 mm.

Pro naše nože používáme tvrdokov F10. Jedná se o slitinu submikronových karbidů s dobrou houževnatostí pro řezání nerezové oceli, takzvaný Feinstkornmetall, tedy tvrdokov s jemnou strukturou, zajištující velkou životnost (počet řezů).

Dořezové lišty

K řezačkám dodáváme také dořezové lišty ve třech tvrdostech, používají se podle typu a tvrdosti nožů. Nabízíme lišty rovné i zvlněné (proti posuvu lišty). Lišty jsou rozděleny podle tvrdosti v tomto pořadí červená, šedá, bílá.

Magnetické pásy

Nabízíme také magnetické pásy na beran stolních řezaček. Tyto pásy jsou výborným pomocníkem při řezání materiálu nestejné výšky, kdy dochází k nerovnoměrnému stlačení materiálu před řezem. Nůž pak v nedostatečně stlačeném materiálu plave a může podřezávat.

Dorazy papíru

Dodáváme také dorazy papíru, kdy je třeba stoh papíru sklepávat pokud se rozjíždí. Dodáváme je ve dvou velikostech. Argonomicky upravené držadlo zabranuje ůnavě, doraz je opatřen spodní tvrzenou hranou.

Zajišťujeme broušení všech u nás zakoupených nožů. Ceník pro u nás nezakoupené nože najdete v sekci broušení nožů.